тел: (067) 712-22-30

Ліпні карнизи з декором із гіпсу

Додаткові послуги: монтаж карнизів

 

 
Лепной карнизЗавновниками унікального архітектурного оздоблення за правом вважаються скульптори та архітектори Древньої Греції та Риму. Ще багато років назад ними були придумані та створені незвичайні орнаменти, бордюри,  колони, карнизи та інші елементи декору з ліпнини, котрі створювались з природно-екологічних чистих елементів - рослинного та тваринного походження. Різноманітні деталі орнаментів, які виготовляли литтям із гіпсу, займали достойне місце серед витончених архітектурних прикрас. Карниз із гіпсу – це один з яскравих елементів декору, який почесно займає це місце.
 

Читати далі...

Ліпний карниз за зовнішнім виглядом можна розділити на два типи: гладкий та декоративною вставкою. Гладкі карнизи мають лаконічний аристократичний вигляд. Карнизи з декорами - це карнизи з оранментами та малюнками. Такі карнизи з орнаментом допоможуть створити унікальний образ інтерєру Вашого помешкання.

 

Карнизи з декором прикрасять будь-який інтерєр

Наша компанія пропонує своїм замовникам такі вироби як карнизи із гіпсу високої якості. За традицією колір декоративних карнизів - білий, але фарбувати його можна у любий колір, відтінок. Ми пропонуємо можливіть виготовлення ліпні карнизи під замовлення.

 

 
 
 

 

3d панелі ламельні   багет гипсовый   Багет гипсовый на потолок   Багет на потолок   Багети на стелю   Багеты гипсовые   Багеты гипсовые на потолок   Вентиляционные решетки   Гипсовая лепнина   изготовление лепнины   Карниз с подсветкой   карнизы молдинги плинтуса   Колонны гипсовые   Кронштейн   Лепнина на потолок   Лепной декор   Молдинги гіпсові на стіну   Монтаж лепнины   Монтаж панелей гипсовых   Панели гипсовые ламельные   Панели гипсовые настенные   Панель гипсовая   Панель гипсовая ламельная   панель гіпсова   Пилястра купить   Плинтус на потолок   потолочные багеты   Потолочный багет   Розетка гипсовая   Розетка под люстру