тел: (067) 712-22-30

Розетки гіпсові на стелю

Додаткові роботи: монтаж розеток, індивідуальне проектування та виготовлення розеток

 

 
Потолочные розетки из гипсаВибравши для свого помешкання ліпнину із гіпсу як основний елемент декору, Ви віддаєте свою перевагу справжній класиці, яка завжди буде подобатись і ніколи не вийде з моди.  Розетка на стелі – це як раз один із основних класичних декоративних елементів, який може буди у вашому домію Сама основна суть такої прикраси, як розетка, є в тому, щоб підкресли витонченість люстри. Завдяки розетці Ваша стеля набуває індивідуальності та створюється дивовижна атмосфера розкоші. 
 

На сьогоднішній день декоративні розетки стають все більш популярними, на наших ринках оздоблювальних матеріалів вони представлені великим асормиментом. 

 

Декоративні розетки під люстру

Часто стельові розетки виготовляються із гіпсу. Їх можна поділити на дві основні групи таких як: врізні та накладні. Самий бюджетний варіант - накладні розетки, так к їх монтаж простий та не потребує окремих навиків. Врізні гіпсові розетки на стелю потребують професіонального вміння.
Ми пропонуємо стельові розетки високої якості. 
Ваша стеля оформлена з використанням стельових розеток, завжи буде гарним та прдавати Вашій кімнаті особливий затишок.
 
 

 

3d панелі ламельні   багет гипсовый   Багет гипсовый на потолок   Багет на потолок   Багети на стелю   Багеты гипсовые   Багеты гипсовые на потолок   Вентиляционные решетки   Гипсовая лепнина   изготовление лепнины   Карниз с подсветкой   карнизы молдинги плинтуса   Колонны гипсовые   Кронштейн   Лепнина на потолок   Лепной декор   Молдинги гіпсові на стіну   Монтаж лепнины   Монтаж панелей гипсовых   Панели гипсовые ламельные   Панели гипсовые настенные   Панель гипсовая   Панель гипсовая ламельная   панель гіпсова   Пилястра купить   Плинтус на потолок   потолочные багеты   Потолочный багет   Розетка гипсовая   Розетка под люстру